Hakkımızda

Rose City Cosmetics

Güller Diyarı Isparta'nın gül ürünleri üretimini büyük ölçüde karşılayan firmamız 2009 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Güller Diyarı'nda ürettiğimiz gül ürünlerini kapınıza kadar gönderiyoruz.

Firmamız Dünya üzerinde öncü şirketlerden biri olarak %100 doğal kaynaklı gül ürünlerini üretmeye başlamış olup son gelen teknoloji ile her geçen gün kendinimizi bir adım daha geliştirmeye devam etmekteyiz. Hem Isparta halkının hem de Türkiye ekonomisini günden güne güçlendirmeye devam ediyoruz.

Bu fazlasıyla geniş satış piyasasında bilinçli ticaret ekibimiz ve ticari tecrübelerimiz ile başarılara imza atmaya devam etmekte olup gül piyasasını ayakta tutmaktayız...

 

Soru Ve Önerileriniz İçin:

Tel: +90 506 026 58 69

E-Posta: bilgi@rosecity.com.tr

Adres: DAVRAZ MH. 142 CD. NO: 81/50 32100 MERKEZ/ISPARTA

 

Misyonumuz
Güller Diyarı Isparta 'da gül üretimi yapılan bir bölgede bölgenin ürünlerini mamul madde haline getirerek tüm dünyada çok büyük bir sektör olan kozmetik sektörüne gülün en doğal haliyle sunmak, Isparta ekonomisine ve gül yetiştiricilerine en büyük alıcı olarak destek vermektir.


Vizyonumuz
Sektörün öncülerinden olan firmamız yeni teknoloji ve arge çalışmaları ile kozmetik dünyasına yeni ürünler kazandırmak ve varolan ürünlerimizinde en doğal halleriyle tüketiciye güven içerisinde ulaştırmaktır.

 

Rose City Cosmetics